Run Budlex Bydgoszcz 2019 - Partnerzy

BUDLEX

Partner tytularny naszego biegu. Jedyny i zarazem najstarszy deweloper w regionie, który działa na rynku już od 30 lat oraz jeden z najstarszych deweloperów w Polsce. Długoletnia tradycja, oraz liczba wybudowanych mieszkań, czynią ze Spółki najbardziej doświadczonego i rozpoznawalnego dewelopera w regionie. Obecnie jej priorytetem jest dalszy rozwój, także na rynku ogólnopolskim oraz wejście w nowe, komercyjne projekty deweloperskie.

GREEN HOUSE

Od 2004 roku, przygotowaliśmy i zrealizowaliśmy setki eventów. Od wydarzeń, które z założenia miały być imprezami jednorazowymi po imprezy, które również były elementami strategii marketingowej, a od lat odbywają się już cyklicznie. W tym zakresie organizujemy m.in. koncerty, imprezy sportowe, eventy promocyjne, premiery produktów, jubileusze firm. Obecnie zapewniamy najnowocześniejszą technologię prezentacji obrazu wielkoformatowego, sprzęt audiowizualny, a także przygotowujemy nowoczesne, innowacyjne i kreatywne materiały.

STARLIGHT TRAVEL

Biuro Podróży Starlight Travel to stosunkowo nowy podmiot na polskim rynku turystycznym, ale nie bez doświadczenia. Firma powstała pod koniec 2017 roku na bazie dotychczasowej praktyki agencji Green House, właściciela i operatora portalu VisitSlovenia.pl. Portal ten od blisko dekady promuje turystyczne walory Słowenii, a – dzięki indywidualnym umowom z partnerami – oferuje także atrakcyjne noclegi oraz pakiety pobytów w optymalnych cenach.

VISITSLOVENIA.PL

Visitslovenia.pl to serwis, który został stworzony przez osoby zakochane w urokach turystycznych Słowenii. Portal zajmuje się szerokim doradztwem turystycznym, m.in.: pomaga zarezerwować noclegi, zaplanować podróż w oparciu o niezwykłe atrakcje tego kraju i bezpośrednie kontakty z sprawdzonymi partnerami. Pracownicy portalu łączą także polskie firmy ze słoweńskimi klientami i odwrotnie. Obecnie projekt ten jest największym promotorem Słowenii w Polsce.

KS GWIAZDA

Gwiazda Bydgoszcz, czyli tegoroczny gospodarz naszego biegu, jest najstarszym bydgoskim klubem. Został założony 26 kwietnia 1920 roku. Obecnie składa się z 7 sekcji: piłkarskiej, zapaśniczej, tenisa stołowego, turystycznej, brydżowej, sportów walki i akrobatycznej i ma pod swoją opieką około 300 wychowanków.

CH RONDO

RONDO jest pierwszym centrum handlowym nowej generacji, jakie powstało w Bydgoszczy. Od 1999 roku niezmiennie znajduje się przy rondzie Grunwaldzkim i na całkowitej powierzchni użytkowej prawie 60 000 m2 mieści 50 najemców tworzących kompleksową ofertę handlową. CH Rondo to także obiekt dbający o potrzeby osób niepełnosprawnych, a także budynek przyjazny środowisku i zarządzany zgodnie z polityką zrównoważonego rozwoju. A w tym roku także partner naszego biegu.

MAZDA NORDIC MOTOR BYDGOSZCZ

A dokładnie autoryzowany dealer japońskiej marki Mazda, czyli Nordic Motor Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy to sponsor naszego biegu. Firma oferuje profesjonalne doradztwo przy zakupie samochodu, dobór odpowiedniego finansowania, pakietu ubezpieczenia, a także dba o stan techniczny Twojej Mazdy w dalszych latach jej eksploatacji.

TOTALIZATOR SPORTOWY SA

Kolejny rok z rzędu partnerem naszego biegu jest Totalizator Sportowy SA, właściciel marki LOTTO i spółka Skarbu Państwa, która od ponad 60 lat działa nieprzerwanie na rodzimym rynku loteryjnym. Dysponuje siecią ponad 17 000 punktów sprzedaży pracujących w systemie online. Spółka jest jednym z najważniejszych filarów finansowania polskiego sportu i kultury. Cieszymy się, że również w tym roku wspiera Run Budlex for Women. 

PiK POLSKIE RADIO

Polskie Radio PiK  jest naszym regionalnym patronem medialnym.  Jest najstarszą stacją radiową na Pomorzu i Kujawach. Zasięg terytorialny to całe  województwo kujawsko – pomorskie. W ramówce znajdują się audycje edukacyjne, kulturalne, publicystyczne, społeczne, ekonomiczne, literackie i oczywiście sportowe. Polskiego Radia PiK można słuchać na częstotliwości 100,1 MHz na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, we Włocławku i okolicach na częstotliwości 100,3 MHz, na Pojezierzu Brodnickim – 106,9 MHz .Programu PR PiK można słuchać również w internecie – www.radiopik.pl.

 

ELITE

Poznajcie naszego kolejnego partnera – Elite Bydgoszcz. To Centrum Dietetyki, Coachingu i Treningu prowadzone z pasją przez grupę uzdolnionych i pełnych energii kobiet. Elite oferuje swoim klientkom indywidualne i  holistyczne podejście do zdrowia i sylwetki! Osoby tworzące Elite to ludzie mający w życiu misję – pragnące ulepszać świat dzieląc się z innymi swoją wiedzą i doświadczeniem.

 

WAKEPARK BYDGOSZCZ

Wakepark Bydgoszcz to nowy partner tegorocznego biegu. Jest to wyjątkowe miejsce położone 2 km od centrum Bydgoszczy, w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku „MYŚLĘCINEK”.  Wakepark Bydgoszcz to plaża, letni bar, dwa boiska do siatkówki, namiot na 500 osób, to wszystko sprawia, że jest to miejsce idealne nie tylko dla sportowców, ale i dla całych rodzin. W tym roku organizujemy tam bezpłatny trening dla uczestniczek jako rozgrzewkę przed oficjalnym biegiem.

 

ZIAJA

Partnerem naszego biegu w tym roku została firma ZIAJA, która specjalizuje się w produkcji farmaceutyków oraz wysokiej jakości kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów i jamy ustnej. Obecnie oferta firmy obejmuje ok. 1000 pozycji preparatów pielęgnacyjnych przyjaznych dla skóry i środowiska, nie testowanych na zwierzętach, w których do niezbędnego minimum ograniczono zawartość konserwantów. W salonie „Ziaja dla Ciebie” można znaleźć pełne portfolio kosmetyków Ziaja, dermokosmetyków Ziaja med i produktów Ziaja pro skierowanych do kanału profesjonalnego oraz skorzystać z profesjonalnych porad dotyczących pielęgnacji oraz z wyjątkowych promocji.

SKLEP BIEGACZA

SKLEP BIEGACZA to coś więcej niż sklep dla pasjonatów biegania. Tworzony przez biegaczy dla biegaczy. W tym roku Sklep Biegacza w Bydgoszczy to również partner naszego biegu. Niezależnie od tego, czy dopiero stawiasz pierwsze kroki swojej biegowej przygody czy jesteś maratończykiem, znajdziesz tam szeroki wybór sprzętu i profesjonalne doradztwo.

 

PRONATURA SP. Z O.O.

Międzygminny Kompleks Unieszkodliwiania Odpadów ProNatura Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo oferujące klientom nowoczesny system gospodarki odpadami i kompleksowe usługi w ramach utrzymania czystości. W skład podstawowych zadań realizowanych przez Spółkę wchodzi utrzymanie i eksploatacja ekoelektrociepłowni, a także odzysk, unieszkodliwianie oraz odbiór odpadów komunalnych od mieszkańców. ProNatura prowadzi również działalność edukacyjną w celu kształtowania świadomości ekologicznej społeczeństwa.

 

CENTRUM GIER PEGAZ

Kolejnym partnerem naszego biegu jest Centrum Gier Pegaz. Specjalistyczny sklep z grami planszowymi, bitewnymi, karcianymi, fabularnymi i łamigłówkami. W sklepie oprócz ponad 2000 pozycji znajduje się wypożyczania gier planszowych oraz 2 sale do grania. W Centrum Gier Pegaz  sprzedawcy z pasją doradzą jaki tytuł wybrać, pokażą nowości wśród gier oraz przygotują pyszną kawę!

 

FUN-LAB

Fun-lab to firma zajmująca się propagowaniem nauk ścisłych poprzez zabawę wśród dzieci już od 2 roku życia, młodzieży, jak również osób dorosłych. Prowadzą warsztaty w placówkach edukacyjnych, szkolenia dla nauczycieli i animatorów, naukowe animacje na urodzinach i festynach, naukowe pokazy sceniczne, a także warsztaty dla seniorów. Ich głównym celem jest pobudzanie naturalnej ciekawości świata poprzez różnorodne eksperymenty naukowe. W tym roku Fun-Lab jest również partnerem naszego biegu.

 

STUDIO KUCHNI INSPIRACJA

Kolejnym naszym partnerem jest Studio Kuchni Inspiracja z Bydgoszczy. Ich wiedza i dwudziestoletnie doświadczenie spełnią Państwa oczekiwania pod każdym względem. Wykonują bezpłatne pomiary i projekty w oparciu o najnowsze trendy w dziedzinie projektowania. Dla swoich Klientów są do dyspozycji nie tylko w trakcie procesu tworzenia kuchni i szaf, ale także przez wiele kolejnych lat. Natomiast ich kompleksowa obsługa umożliwia zaprojektowanie i stworzenie spójnych wnętrz, w których panuje pełna harmonia i ład.

SERVITOR

W tym roku partnerem naszego biegu jest Servitor, firma rodzinna z wieloletnim doświadczeniem, jedna z najbardziej rozpoznawalnych sieci salonów łazienkowych w województwie kujawsko-pomorskim. Poza płytkami, ceramiką i armaturą oferują materiały wykończeniowe do wszystkich pomieszczeń, w tym panele, podłogi drewniane, drzwi i tapety. Współpracują z najlepszymi dostawcami i producentami z Włoch, Hiszpanii, Niemiec, Czech oraz oczywiście z Polski. Salony Servitor są pierwszym wyborem dla Klientów, którzy szukają fachowej obsługi, wysokiej jakości produktów w bardzo atrakcyjnych cenach.

ELEMENTS

Salon ELEMENTS to wyjątkowe miejsce, stworzone z pasji i z zamiłowania do szczegółu. Nowoczesny showroom znajduje się na terenie Bydgoskiego Parku Technologiczno-Przemysłowego przy ul. Hermana Frankego 1. Na ekspozycji zajmującej 460 m 2, znajduje się wszystko do wyposażenia nowej łazienki i nie tylko… Szeroki wachlarz towarów to pewność wyboru najlepszych, zgodnie z własnym preferencjami. Tu znajdują się zwycięzcy Design Awards, nowości, bestsellery, produkty rekomendowane przez ekspertów, jak i te, które zdobyły pozytywną ocenę użytkowników w wyniku optymalnej relacji jakości do ceny. Doradcy Elements zapewniają kompleksową opiekę w zakresie wyposażenia łazienek, nowoczesnej techniki grzewczej, instalacji, wentylacji, klimatyzacji oraz uzdatniania wody. Dzięki współpracy z architektami i instalatorami realizowane są najbardziej wyszukane projekty łazienek, uwzględniające dopasowanie rozwiązania do każdego budżetu.

TERME 3000

Słowenia słynie z licznych ośrodków termalnych, jednym z nich jest właśnie resort TERME 3000 – Moravskie Toplice. Każdy dzień w TERME 3000 przynosi coś nowego: autentyczność ludzi, piękna okolica, efekty lecznicze unikalnej czarnej termalnej wody mineralnej, luksusowe usługi wellness, przypływ adrenaliny w parku wodnym, relaksujące gry w golfa, wybór najlepszych autentycznych lokalnych specjałów i tradycyjnych potraw przygotowanych z akcentem regionu Prekmurje przez najlepszych szefów kuchni. My szczególnie polecamy nowe, luksusowe domki Prekmurska vas Ajda 4*.