Run Budlex Bydgoszcz 2019 - Partnerzy

BUDLEX

Partner tytularny naszego biegu. Jedyny i zarazem najstarszy deweloper w regionie, który działa na rynku już od 30 lat oraz jeden z najstarszych deweloperów w Polsce. Długoletnia tradycja, oraz liczba wybudowanych mieszkań, czynią ze Spółki najbardziej doświadczonego i rozpoznawalnego dewelopera w regionie. Obecnie jej priorytetem jest dalszy rozwój, także na rynku ogólnopolskim oraz wejście w nowe, komercyjne projekty deweloperskie.

GREEN HOUSE

Od 2004 roku, przygotowaliśmy i zrealizowaliśmy setki eventów. Od wydarzeń, które z założenia miały być imprezami jednorazowymi po imprezy, które również były elementami strategii marketingowej, a od lat odbywają się już cyklicznie. W tym zakresie organizujemy m.in. koncerty, imprezy sportowe, eventy promocyjne, premiery produktów, jubileusze firm. Obecnie zapewniamy najnowocześniejszą technologię prezentacji obrazu wielkoformatowego, sprzęt audiowizualny, a także przygotowujemy nowoczesne, innowacyjne i kreatywne materiały.

STARLIGHT TRAVEL

Biuro Podróży Starlight Travel to stosunkowo nowy podmiot na polskim rynku turystycznym, ale nie bez doświadczenia. Firma powstała pod koniec 2017 roku na bazie dotychczasowej praktyki agencji Green House, właściciela i operatora portalu VisitSlovenia.pl. Portal ten od blisko dekady promuje turystyczne walory Słowenii, a – dzięki indywidualnym umowom z partnerami – oferuje także atrakcyjne noclegi oraz pakiety pobytów w optymalnych cenach.

VISITSLOVENIA.PL

Visitslovenia.pl to serwis, który został stworzony przez osoby zakochane w urokach turystycznych Słowenii. Portal zajmuje się szerokim doradztwem turystycznym, m.in.: pomaga zarezerwować noclegi, zaplanować podróż w oparciu o niezwykłe atrakcje tego kraju i bezpośrednie kontakty z sprawdzonymi partnerami. Pracownicy portalu łączą także polskie firmy ze słoweńskimi klientami i odwrotnie. Obecnie projekt ten jest największym promotorem Słowenii w Polsce.

CH RONDO

RONDO jest pierwszym centrum handlowym nowej generacji, jakie powstało w Bydgoszczy. Od 1999 roku niezmiennie znajduje się przy rondzie Grunwaldzkim i na całkowitej powierzchni użytkowej prawie 60 000 m2 mieści 50 najemców tworzących kompleksową ofertę handlową. CH Rondo to także obiekt dbający o potrzeby osób niepełnosprawnych, a także budynek przyjazny środowisku i zarządzany zgodnie z polityką zrównoważonego rozwoju. A w tym roku także partner naszego biegu.

MAZDA NORDIC MOTOR BYDGOSZCZ

A dokładnie autoryzowany dealer japońskiej marki Mazda, czyli Nordic Motor Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy to sponsor naszego biegu. Firma oferuje profesjonalne doradztwo przy zakupie samochodu, dobór odpowiedniego finansowania, pakietu ubezpieczenia, a także dba o stan techniczny Twojej Mazdy w dalszych latach jej eksploatacji.

TOTALIZATOR SPORTOWY SA

Kolejny rok z rzędu partnerem naszego biegu jest Totalizator Sportowy SA, właściciel marki LOTTO i spółka Skarbu Państwa, która od ponad 60 lat działa nieprzerwanie na rodzimym rynku loteryjnym. Dysponuje siecią ponad 17 000 punktów sprzedaży pracujących w systemie online. Spółka jest jednym z najważniejszych filarów finansowania polskiego sportu i kultury. Cieszymy się, że również w tym roku wspiera Run Budlex for Women. 

AKTYWNA BYDGOSZCZ

 Tytuł Ambasadora Marki Aktywna Bydgoszcz przyznawany przez miasto Bydgoszcz stanowi szczególną formę wyróżnienia, wsparcia finansowego i promocji projektów sportowo-rekreacyjnych o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym promujących Bydgoszcz poprzez sport.  Aktywna.Bydgoszcz.pl zaprasza wszystkich kochających sport i aktywny wypoczynek. To serwis poświęcony imprezom, w których możesz wziąć udział jako zawodnik oraz  miejsce, gdzie spotykasz innych pasjonatów, którzy wolny czas spędzają na sportowo. Dołącz do nas na https://www.facebook.com/aktywnabydgoszcz.pl

PAŁAC LUBOSTROŃ 

Pałac w Lubostroniu to nasz kolejny partner z województwa kujawsko-pomorskiego. Piękny klasyczny pałac, otoczony parkiem w stylu angielskim jest miejscem koncertów, wystaw i innych wydarzeń kulturalnych. W obiekcie mieści się restauracja serwująca lokalne, sezonowe specjały, a także hotel z pięknymi przestronnymi apartamentami.

KS GWIAZDA

Gwiazda Bydgoszcz, czyli tegoroczny gospodarz naszego biegu, jest najstarszym bydgoskim klubem. Został założony 26 kwietnia 1920 roku. Obecnie składa się z 7 sekcji: piłkarskiej, zapaśniczej, tenisa stołowego, turystycznej, brydżowej, sportów walki i akrobatycznej i ma pod swoją opieką około 300 wychowanków.

PiK POLSKIE RADIO

Polskie Radio PiK  jest naszym regionalnym patronem medialnym.  Jest najstarszą stacją radiową na Pomorzu i Kujawach. Zasięg terytorialny to całe  województwo kujawsko – pomorskie. W ramówce znajdują się audycje edukacyjne, kulturalne, publicystyczne, społeczne, ekonomiczne, literackie i oczywiście sportowe. Polskiego Radia PiK można słuchać na częstotliwości 100,1 MHz na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, we Włocławku i okolicach na częstotliwości 100,3 MHz, na Pojezierzu Brodnickim – 106,9 MHz .Programu PR PiK można słuchać również w internecie – www.radiopik.pl.

 

ELITE

Poznajcie naszego kolejnego partnera – Elite Bydgoszcz. To Centrum Dietetyki, Coachingu i Treningu prowadzone z pasją przez grupę uzdolnionych i pełnych energii kobiet. Elite oferuje swoim klientkom indywidualne i  holistyczne podejście do zdrowia i sylwetki! Osoby tworzące Elite to ludzie mający w życiu misję – pragnące ulepszać świat dzieląc się z innymi swoją wiedzą i doświadczeniem.

 

WAKEPARK BYDGOSZCZ

Wakepark Bydgoszcz to nowy partner tegorocznego biegu. Jest to wyjątkowe miejsce położone 2 km od centrum Bydgoszczy, w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku „MYŚLĘCINEK”.  Wakepark Bydgoszcz to plaża, letni bar, dwa boiska do siatkówki, namiot na 500 osób, to wszystko sprawia, że jest to miejsce idealne nie tylko dla sportowców, ale i dla całych rodzin. W tym roku organizujemy tam bezpłatny trening dla uczestniczek jako rozgrzewkę przed oficjalnym biegiem.

 

SERVITOR

W tym roku partnerem naszego biegu jest Servitor, firma rodzinna z wieloletnim doświadczeniem, jedna z najbardziej rozpoznawalnych sieci salonów łazienkowych w województwie kujawsko-pomorskim. Poza płytkami, ceramiką i armaturą oferują materiały wykończeniowe do wszystkich pomieszczeń, w tym panele, podłogi drewniane, drzwi i tapety. Współpracują z najlepszymi dostawcami i producentami z Włoch, Hiszpanii, Niemiec, Czech oraz oczywiście z Polski. Salony Servitor są pierwszym wyborem dla Klientów, którzy szukają fachowej obsługi, wysokiej jakości produktów w bardzo atrakcyjnych cenach.