Run Budlex Olsztyn 2019 - Partnerzy

BUDLEX

Partner tytularny naszego biegu. Jedyny i zarazem najstarszy deweloper w regionie, który działa na rynku już od 30 lat oraz jeden z najstarszych deweloperów w Polsce. Długoletnia tradycja, oraz liczba wybudowanych mieszkań, czynią ze Spółki najbardziej doświadczonego i rozpoznawalnego dewelopera w regionie. Obecnie jej priorytetem jest dalszy rozwój, także na rynku ogólnopolskim oraz wejście w nowe, komercyjne projekty deweloperskie.

GREEN HOUSE

Od 2004 roku, przygotowaliśmy i zrealizowaliśmy setki eventów. Od wydarzeń, które z założenia miały być imprezami jednorazowymi po imprezy, które również były elementami strategii marketingowej, a od lat odbywają się już cyklicznie. W tym zakresie organizujemy m.in. koncerty, imprezy sportowe, eventy promocyjne, premiery produktów, jubileusze firm. Obecnie zapewniamy najnowocześniejszą technologię prezentacji obrazu wielkoformatowego, sprzęt audiowizualny, a także przygotowujemy nowoczesne, innowacyjne i kreatywne materiały.

VISITSLOVENIA.PL

Visitslovenia.pl to serwis, który został stworzony przez osoby zakochane w urokach turystycznych Słowenii. Portal zajmuje się szerokim doradztwem turystycznym, m.in.: pomaga zarezerwować noclegi, zaplanować podróż w oparciu o niezwykłe atrakcje tego kraju i bezpośrednie kontakty z sprawdzonymi partnerami. Pracownicy portalu łączą także polskie firmy ze słoweńskimi klientami i odwrotnie. Obecnie projekt ten jest największym promotorem Słowenii w Polsce.

OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W OLSZTYNIE

Realizuje zadania z zakresu kultury fizycznej i sportu, ale jednocześnie administruje i zarządza istniejącymi obiektami sportowymi i terenami rekreacyjnymi. OSiR istnieje od 1966 roku i aktualnie administruje m.in.: obiektem Wodnego Centrum Rekreacyjno – Sportowego Aquasfera, Halą Sportowo-Widowiskową Urania, Torem Motocrossowym, Centrum Żeglarstwa Wodnego i Lodowego, a także innymi basenami, boiskami i obiektami sportowymi na terenie Olsztyna.

FITNESS CLUB SYLWETKA

To jeden z największych i najładniejszych fitness clubów w Polsce. Powierzchnia 1800 m² pozwoliła stworzyć trzy sale treningowe, dużą siłownię oraz kompleksy regeneracyjne. Dodatkowym atutem jest parking wokół budynku oraz doskonałe położenie w centrum dużej dzielnicy mieszkaniowej Olsztyna (Jaroty). Doskonałe miejsce zarówno do pracy nad sylwetką, jak i spędzenia wolnego czasu oraz poznania nowych i ciekawych ludzi.

DEKADA OLSZTYN

Dekada Olsztyn to kameralne centrum handlowo-usługowe z 14 markowymi sklepami i punktami usługowymi, w których klienci mogą łatwo i szybko zrobić najpotrzebniejsze zakupy. Centrum usytuowane jest w centrum Olsztyna pomiędzy ulicami Partyzantów i Kościuszki, w bliskim sąsiedztwie dworców PKP i PKS. Przed budynkiem znajduje się wygodny parking oferujący miejsca postojowe dla 120 samochodów.

Dekada Olsztyn należy do ogólnopolskiej sieci galerii i centrów handlowych funkcjonujących pod wspólną nazwą Dekada.

Patroni medialni: