Run Budlex Toruń 2020 - Partnerzy

BUDLEX

Partner tytularny naszego biegu. Jedyny i zarazem najstarszy deweloper w regionie, który działa na rynku już od 30 lat oraz jeden z najstarszych deweloperów w Polsce. Długoletnia tradycja, oraz liczba wybudowanych mieszkań, czynią ze Spółki najbardziej doświadczonego i rozpoznawalnego dewelopera w regionie. Obecnie jej priorytetem jest dalszy rozwój, także na rynku ogólnopolskim oraz wejście w nowe, komercyjne projekty deweloperskie.

GREEN HOUSE

Od 2004 roku, przygotowaliśmy i zrealizowaliśmy setki eventów. Od wydarzeń, które z założenia miały być imprezami jednorazowymi po imprezy, które również były elementami strategii marketingowej, a od lat odbywają się już cyklicznie. W tym zakresie organizujemy m.in. koncerty, imprezy sportowe, eventy promocyjne, premiery produktów, jubileusze firm. Obecnie zapewniamy najnowocześniejszą technologię prezentacji obrazu wielkoformatowego, sprzęt audiowizualny, a także przygotowujemy nowoczesne, innowacyjne i kreatywne materiały.

STARLIGHT TRAVEL

Biuro Podróży Starlight Travel to stosunkowo nowy podmiot na polskim rynku turystycznym, ale nie bez doświadczenia. Firma powstała pod koniec 2017 roku na bazie dotychczasowej praktyki agencji Green House, właściciela i operatora portalu VisitSlovenia.pl. Portal ten od blisko dekady promuje turystyczne walory Słowenii, a – dzięki indywidualnym umowom z partnerami – oferuje także atrakcyjne noclegi oraz pakiety pobytów w optymalnych cenach.

VISITSLOVENIA.PL

Visitslovenia.pl to serwis, który został stworzony przez osoby zakochane w urokach turystycznych Słowenii. Portal zajmuje się szerokim doradztwem turystycznym, m.in.: pomaga zarezerwować noclegi, zaplanować podróż w oparciu o niezwykłe atrakcje tego kraju i bezpośrednie kontakty z sprawdzonymi partnerami. Pracownicy portalu łączą także polskie firmy ze słoweńskimi klientami i odwrotnie. Obecnie projekt ten jest największym promotorem Słowenii w Polsce.

MIASTO TORUŃ

Patronuje nam Miasto Toruń, które wspiera wydarzenia sportowe w przestrzeni gminy. To właśnie tu odbywa się szereg krajowych i międzynarodowych imprez sportowych, których bazę stanowią m.in. Motoarena Toruń, lodowisko Tor-Tor czy Arena Toruń, na której w roku 2021 odbędą się 36. Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce.

PAŁAC LUBOSTROŃ

Pałac w Lubostroniu to nasz kolejny partner z województwa kujawsko-pomorskiego. Piękny klasyczny pałac, otoczony parkiem w stylu angielskim jest miejscem koncertów, wystaw i innych wydarzeń kulturalnych. W obiekcie mieści się restauracja serwująca lokalne, sezonowe specjały, a także hotel z pięknymi przestronnymi apartamentami.

ZIAJA

Partnerem naszego biegu w tym roku została firma ZIAJA, która specjalizuje się w produkcji farmaceutyków oraz wysokiej jakości kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów i jamy ustnej. Obecnie oferta firmy obejmuje ok. 1000 pozycji preparatów pielęgnacyjnych przyjaznych dla skóry i środowiska, nie testowanych na zwierzętach, w których do niezbędnego minimum ograniczono zawartość konserwantów. W salonie „Ziaja dla Ciebie” można znaleźć pełne portfolio kosmetyków Ziaja, dermokosmetyków Ziaja med i produktów Ziaja pro skierowanych do kanału profesjonalnego oraz skorzystać z profesjonalnych porad dotyczących pielęgnacji oraz z wyjątkowych promocji.

SERVITOR

W tym roku partnerem naszego biegu jest Servitor, firma rodzinna z wieloletnim doświadczeniem, jedna z najbardziej rozpoznawalnych sieci salonów łazienkowych w województwie kujawsko-pomorskim. Poza płytkami, ceramiką i armaturą oferują materiały wykończeniowe do wszystkich pomieszczeń, w tym panele, podłogi drewniane, drzwi i tapety. Współpracują z najlepszymi dostawcami i producentami z Włoch, Hiszpanii, Niemiec, Czech oraz oczywiście z Polski. Salony Servitor są pierwszym wyborem dla Klientów, którzy szukają fachowej obsługi, wysokiej jakości produktów w bardzo atrakcyjnych cenach.